Одесса
17 Co
USD

Шлагбаум на 13-й ст. Фонтану зламали вдруге за тиждень (відео)

Більш ніж сотня людей, перерізані дроти під напругою, перекинута будка і зламані установки — на 13-й станції Великого Фонтану вже вдруге активісти знищили шлагбаум. З його допомогою з водіїв збирали кошти за проїзд до пляжу.

На скандальному пропускному пункті була й знімальна група 7 каналу.

Акт вандалізму чи правосуддя натовпу? Більше ніж 15 молодиків спортивної статури другий раз за тиждень зносять шлагбаум, який нібито встановлений незаконно. Поруч із активістами — майбутній нардеп Артем Дмитрук.

«Есть четкое понимание того, где должен стоять этот шлагбаум, — там, снизу, почему-то он стоит здесь. Всегда, когда я сюда приезжал, мне угрожали, хамили. Люди, которые приезжают сюда просто, им хамят, их оскорбляют, их заставляют платить за въезд. При мне здесь была ситуация, когда люди, заплатив за парковку, спускались вниз и у них там грабили машины», — зазначив майбутній депутат ВР Артем Дмитрук.

Знизу, ближче до моря, «Одесапарктранссервіс» здає в оренду стоянки. Проте орендар однієї з ділянок встановив шлагбаум за 400 метрів від місця паркування. Тож ще в червні Приморський суд визнав шлагбаум незаконним.

Виконавчі органи майже два місяці не діяли, тож громадськість взяла ситуацію під свій контроль.

Люди тим часом дякували з вікон машин, сигналили й аплодували. Вони ніби й не проти платити, якщо їхній транспорт буде у безпеці, а гроші прозоро йтимуть на благоустрій міста.

Попри прогнози багатьох скептиків, сьогодні вранці шлагбаум на старе місце не повернули.

14 августа, 2019 14:55