Одесса
9 Co
USD

Фелікс Шиндер і «Деньги Вперед» виступили в ретро-трамваї № 5 (відео)

Одеський колорит, улюблені композиції і безкоштовний проїзд: Фелікс Шиндер і «Деньги Вперед» виступили в одеському трамваї № 5.

Ретро-вечір на вуличному поїзді тривав дві години. Електротранспорт рухався своїм звичайним маршрутом: від депо повз легендарні місця Одеси — Аркадію, Привоз — до автовокзалу.

Ретро-трамвай № 5 заграв новими мелодіями. Фелікс Шиндер та його гурт «Деньги Вперед» влаштували незвичайний концерт, послухати який міг будь-який пасажир «п’ятірки». Виконали як популярні композиції («Лимончики», «Гаряча кукурудза»), так і нові авторські пісні. До того ж вперше прозвучали покладені на музику пісні, яким більше ніж 100 років — з колекцій антикварних збірок.

Вся команда «Деньги Вперед» працює як одна злагоджена система. Тож чи залучатися до такого імпровізованого концерту, сумнівів не було ні в кого з гурту. Хтось підспівував, дехто знімав на телефон, а хто і пританцьовував: гучний імпровізований концерт підняв настрій чималій кількості людей.

Музичний вечір завершили розіграшем квитків на концерт «Деньги Вперед», що відбудеться в Літньому театрі Морвокзалу сьогодні ввечері.

16 августа, 2019 18:58