Одесса
15 Co
USD

Суботник на Куяльнику: одесити прибрали сміття вздовж лиману (відео)

Озброївшись рукавичками та сміттєвими пакетами, одесити рятували Куяльницький лиман.

Суботник розпочали о десятій, дедлайнів не ставили: кожний працював за бажанням і витривалістю. На прибирання вийшли від малого до дорослого: як активісти, так і просто небайдужі одесити. Цілі сім’ї разом з маленькими дітьми провели день з користю. Через певний час до робіт долучилися також й учні шкіл Суворовського району.

Всіх людей поєднав один поклик: оздоровити лиман. До того ж суботня погода сприяла прибиранню: сонце не пекло і тішив легкий вітерець.

Анастасія бере участь у такій акції вперше за пропозицією подруги, але вже зробила висновок: непогано було б залучити до акції місцеву владу. Дехто до такої роботи звик і з радістю підтримав ініціативу.

Марія змалечку разом із мамою повертає забрудненим територіям міста належний вигляд. Тож дівчину вкрай обурює невирішена проблема зі сміттям в Одесі.

Відпочивальників на Куяльнику доволі багато: хто приїхав оздоровитися, маститися грязями, хто засмагати чи зробити фотосесію. Але сміття після себе забирають далеко не всі, зазначає учасник акції Денис.

Всі побутові відходи, зібрані вздовж берега водойми, розсортували й незабаром відправлять на утилізацію.

19 августа, 2019 15:08