Одесса
19 Co
USD

Систему ProZorro впроваджують у Держаудитслужбі (відео)

Моніторинг публічних закупівель за допомогою системи ProZorro — нова функція Держаудитслужби.

Тепер підозрілі закупівлі автоматично шукає система ризик-індикаторів. Такий моніторінг дає змогу завчасно простежити за дотриманням замовником норм законодавства на всіх стадіях. Для проведення перевірок тепер немає потреби приходити до об’єкта контролю — все це проводиться через особистий онлайн-кабінет.

«Усі бачать, що щодо певного замовника, певної конкретної закупівлі в системі ProZorro розпочато моніторинг, усі бачать питання, що ставляться замовнику, які нас цікавлять в процесі моніторингу. Усі бачать відповідь замовника на ці питання і результат цього моніторингу», — повідомив начальник відділу моніторингу закупівель Держаудитслужби Олександр Васильєв.

«Система ProZorro була запущена за для того, щоб стежити за бюджетними коштами, які були зазвичай учасниками тендерів. А зараз іноді навіть за замовленнями корпоративного сектору, які тендери проходять. Бізнесу цікаво з перших вуст почути ці новації, які стосуються безпосередньо проведення прозорих закупівель», — зазначила керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова.

15 августа, 2019 15:38