Одесса
18 Co
USD

Реконструкцію ринку «7 кілометр» зупинили (відео)

Реконструкцію ринку «7 кілометр» зупинили, доки комісія не оголосить свої висновки.

Так вирішили в облдержадміністрації. Там сьогодні провели нараду з представниками ДСНС, керівництвом промринку та підприємцями.

Нагадаємо, останні вимагали цих перемовин під час пікету біля будівлі ОДА 9 серпня. За словами людей, попри те, що термін оренди ще не закінчився, їхні торговельні об’єкти збиралися знести 15 серпня у зв’язку з реконструкцією. Її, за інформацією адміністрації «7 кілометра», необхідно було провести згідно із вимогами рятувальників.

«Руководство рынка дало нам обещание, что останавливает весь этот беспредел, который был начат до выяснения обстоятельств с участием МЧС, будущим участием МЧС. МЧС нам уже предложило уже то, что они предлагали и рынку то же самое, почему-то непонятно — рынок умалчивал это. Они решали это малой кровью, то есть они продолжили срезать ангары, крышу. И все остается на своих местах, то есть без всяких расторжений договоров», — розповів представник підприємців «7 кілометра» Олег Нечипорук.

«Адміністрації ринку ТОВ “Промтоварний ринок” було запропоновано створити спільну комісію разом з підприємцями, з активною групою. І спільними зусиллями скласти план заходів щодо цих порушень правил протипожежної безпеки. Що з ними робити, яка буде реконструкція, як буде складатися кошторис і таке інше», — повідомила в. о. керівника Одеської ОДА Світлана Шаталова.

12 августа, 2019 16:51