Одесса
17 Co
USD

Патрульные поймали барана, который бегал по детской площадке (видео)

Порятунок переляканої 🐏тварини або співпраця поліції з громадськістюСьогодні, під час патрулювання, одеські поліцейські отримали виклик про те, що по вулиці Бреуса на дитячому майданчику бігає баран.Прибувши на місце виклику, патрульні побачили перелякану тварину без нагляду власника, яка своїми діями наражала на небезпеку дорослих та дітей. Забезпечивши безпеку громадян, поліцейські заспокоїли тварину та обмежили її пересування. Враховуючи те, що встановити власника тварини не було можливо, на місце викликали співробітників одеського зоопарку, які одразу погодились прийняти тварину до себе і надати їй допомоги.Таким чином, дякуючи співпраці поліції та адміністрації одеського зоопарка, була забезпечена безпека не тільки громадян, а й тварини. Це ще один приклад того, що для вирішення проблем потрібна тісна взаємодія поліції і громади.#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціяодеси #служитизахищати #police #patrolpolce #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Четвер, 15 серпня 2019 р.

Одесских полицейских, патрулировавших улицы города, сегодня вызвали на детскую площадку на улице Бреуса – сообщили, что здесь бегает баран.

Прибывшие на место патрульные обнаружили испуганное животное, которое металось вдоль домов, создавая опасность для людей. Правоохранители задержали животное и постарались успокоить.

Поскольку оказалось невозможно установить владельца животного, патрульные вызвали сотрудников одесского зоопарка и передали барашка под их опеку.

15 августа, 2019 16:58