Одесса
11 Co
USD

Пам’ять загиблих захисників України вшанували в Одесі (відео)

Церемонія покладання квітів до меморіального каменю пройшла у сквері Героїв Небесної Сотні. Захід відвідали чиновники, службовці військових частин, священнослужителі, ветерани, волонтери та родичі загиблих на території АТО та ООС.

«Він справді був небагатослівний, але така людина, на яку можна було покластися. Ми ніколи, нізащо не могли повірити, що так станеться, я вам чесно хочу сказати. У нього тітки, яким по 70 років і вони живуть, а молоду людину уже похоронили. Це такий наш нестерпний біль, те, про що ми не збираємося мовчати, ми нагадуємо, щоб пам’ятали, яку ціною насправді збережено цей спокій і мир тут», — розповіла сестра загиблого воїна Лілія Маковецька.

«Вшановуємо ту мужність, той героїзм, ту віддачу нашого народу, наших синів, дітей нашій Батьківщині, які, не шкодуючи свого життя, виконали ту найвищу заповідь Господню — поклали життя своє за друзів своїх», — зазначив військовий священник Української Православної Церкви Андрій Ляшик.

Додамо, згідно з указом президента Володимира Зеленського День пам’яті захисників України відзначатимуть щорічно 29 серпня. Дату обрали невипадково, бо саме у цей день 2014 року в ході боїв за Іловайськ в котлі загинули понад 350 бійців ВСУ.

29 августа, 2019 14:49