Одесса
18 Co
USD

Одесити просять огородити занедбаний дитячий садок (відео)

Шприци, сміття та «закладки». Всім цим переповнена територія колишнього дитячого садочка в Суворовському районі.

Мешканці сусідніх будинків б’ють на сполох: занедбана будівля стала улюбленим місцем для наркоманів. А поруч гуляють їхні діти.

Вулиця Давида Ойстраха. 49-та школа, спортивний майданчик, а поруч — дитячий садок. Чи те, що від нього залишилося. Колись в цій двоповерховій будівлі виховували малечу. А нині це місце — притулок для любителів випити оковитої, закурити та вжити щось тяжче. Певний час садок був огороджений парканом, його охороняли. Це врятувало від десятків нещасних випадків із дітьми. Проте згодом охоронці зникли, а паркан зняли невідомі. Тепер тут вільно можуть гуляти і наркомани, і малюки.

В Суворовській райадміністрації про проблему знають. Але розв’язувати її повинні не вони, а власник території. Так відповіли телефоном. В райадміністрації все-таки пообіцяли зробити паркан навколо садочка. Тим часом експерти з житлово-комунального господарства кажуть: в таких випадках людям потрібно об’єднатися і стукати в усі двері. Тоді на їхню проблему звернуть увагу і, можливо, навіть вирішать.

В Одесі, як, напевно, в багатьох містах України, існує проблема: місць в дитячих садочках катастрофічно не вистачає. Батьки роками стоять в черзі, аби віддати малечу в дошкільний заклад. А тут могли би розміститися сотні дітей. І така величезна територія просто занепадає.

20 августа, 2019 18:54