Одесса
10 Co
USD

Одеса відзначає 78-му річницю початку героїчної оборони (відео)

Ветерани, рідні та близькі героїв Одеси відзначають сьогодні початок героїчної оборони нашого міста. Вона тривала 73 дні.

Біля пам’ятника Невідомому матросу поклали квіти. Ветерани ж бідкаються: сьогодні молодь мало що знає про ті важкі часи.

«Для меня событие. Чтобы наши младшие — молодёжь, девочки, мальчики, школьники — помнили, что такое было. Вот сегодня мы ждали, чтобы может объявили, что такое освобождение Одессы — нет ничего», — розповів морський льотчик, ветеран В’ячеслав Мальцев.

На кітелі ветерана красується не один десяток медалей і орденів, ними він пишається — заслужені. Каже, що перемога стала можливою завдяки спільному командному духу.

«В цей день 78 років тому почалася героїчна оборона Одеси. Одеса не була фортецею, підготовленою до війни, але мешканці міста разом з воїнами Приморської армії доклали всіх зусиль, щоб укріпити наше місто. Молодь особливо: копала багатокілометрові протитанкові рови навколо Одеси, щоби не допустити ворога», — зазначив військовий капелан Валерій Зленський.

Відзначатимуть цю дату і мітингами-реквіємами. Вони триватимуть до 10 серпня. В міських бібліотеках пройде низка лекцій та показів фільмів, спрямованих на патріотичне виховання.

5 августа, 2019 14:48