Одесса
12 Co
USD

Обережно: падають дерева! (відео)

Величезне дерево впало на припаркований автомобіль на вулиці Армійській, 18.

Стовбур звалився на кузов, а гілки — на пішохідну доріжку. На щастя, у момент падіння ані автомобіліста, ані пішоходів не було. Руху автотранспорту подія не завадила. Очевидці викликали поліцію. Місцеві жителі кажуть: дерево давно вже було в аварійному стані, але «Міськзелентрест» ігнорував їхні звернення.

«Деревья давно свое отжили. И очень плохое состояние у них. Малейший ветер, даже не очень сильный, приводит к обрушению. “Зелентрест” говорит: мы приедем, мы посмотрим. Как обычно передают в разных программах, которые заинтересованы хоть как-то облегчить эту ситуацию, но не всегда вовремя реагируют на это дело», — зазначив місцевий житель Руслан.

«По этой улице очень много таких высоких аварийных деревьев, которые “Зелентрест” давно должен был убрать. И вместо этих старых он должен посадить молодые деревья», — наголосив місцевий житель Юрій.

Ще одна жертва древопаду — на Французькому бульварі, біля готелю «Юність». Частина стовбура клена відламалася і впала на легковик «Шевроле».

Нагадаємо, негода, що прокотилася містом минулими вихідними, звалила багато дерев. Вчора на вулиці Катерининській одне з них обірвало дроти і перегородило проїжджу частину. Багато стовбурів напівсухі та прогнилі зсередини.

8 августа, 2019 18:57