Одесса
17 Co
USD

Обвинуваченого у зґвалтуванні та замаху на життя дівчини взяли під домашній арешт (відео)

Два місяці цілодобового домашнього арешту та носіння електронного браслета. Такий запобіжний захід обрав Приморський районний суд Одеси Едуарду Панченку.

Його звинувачують у зґвалтуванні та замаху на життя молодої дівчини. Зазначимо, сторона захисту вимагала більш м’якого запобіжного заходу.

«Мы считаем, что это слишком отягощающая мера пресечения, потому что по большому счету в этом судебном заседании нечего делать. Мы уже выходим на дебаты, все уже изучено, все свидетели допрошены. И сторона защиты считает, что необходимо, чтобы суд выносил приговор и ставил точку в этом деле», — заявив адвокат Едуарда Панченка Олександр Марков.

Прокурор стверджує, що під час попередніх запобіжних заходів, більш м’яких, Панченко порушував закон.

«Було Приморським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, однак він його порушив і скоїв ще один злочин, у зв’язку з цим було обрано тримання під вартою. Тому я вважаю, що оскільки Панченко обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, йому інкримінується три злочини, то цілодобовий домашній арешт йому забезпечить належну поведінку», — повідомила прокурор Світлана Кологрьова.

Панченку інкримінують два епізоди хуліганських дій, а також замах на вбивство молодої дівчини. У 2016 році вона була у нього в гостях. Тоді, як стверджувала сама дівчина, чоловік її зґвалтував, намагався вбити та викинув з вікна.

Обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі. Додамо, що судовий розгляд справи добігає кінця і є ймовірність, що вже в жовтні буде оголошено вирок.

9 августа, 2019 16:44