Одесса
16 Co
USD

На вул. Мечникова знайшли чоловіка у петлі (відео)

Моторошну знахідку виявили приблизно опівночі мешканці будинку № 51 на вулиці Мечникова.

Там прямо на газовій трубі у петлі висів чоловік без ознак життя. За словами очевидців, на його тілі також були помітні сліди ножових поранень. Найімовірніше, загиблий вчинив самогубство. Місцеві кажуть: чоловік тут не жив, а прийшов до колишньої дружини.

«Бывший, его не было 5 лет, тут вдруг нарисовался, отомстил ей, наверное. Она говорит, что он пытался сначала себе горло порезать, и ее ребенок выхватил нож. Потом она отправила ребенка куда-то и потом вдруг соседка шла с работы, а он стоит на коленочках», — розповіла місцева мешканка Алла.

З нашою знімальною групою колишня дружина померлого спілкуватися не захотіла. За словами місцевих, жінка веде асоціальний спосіб життя.

«Она не в адеквате, что вы узнаете. Был пожар на днях, вызывали, у нее на ту сторону кухня выходит, и она забыла там сковородку с горящим маслом, так что на днях были пожарные тоже», — додала Алла.

В поліції повідомляють: загиблому було 38 років. На його тілі слідів насильницької смерті або поранень не виявили. За фактом самогубства розпочато кримінальне провадження. Ведеться слідство.

7 августа, 2019 17:52