Одесса
17 Co
USD

Нацьковує свого собаку на людей: як вберегтися від нападу (відео)

У спальному районі Одеси мешканці кількох будинків бояться вийти на вулицю.

Все тому, що сусідка без причин нацьковує стаффордширського тер’єра на всіх, хто їй не подобається. Від горе-собачниці страждають не тільки люди, а й песики, яких господарі вигулюють щовечора.

На місце події виїхала знімальна група 7 каналу. Чоловік по той бік дверей бовкнув, щось на кшталт: «Я за вами стежу».

Сусіди тим часом нервово переминаються поруч із під’їздом. Йти до горе-сусідки самі не хочуть, і знімальну групу 7 каналу всіляко відмовляють. Кажуть, майже рік вона з чотирилапим захисником тримає в страху всі довколишні будинки. Аби вийти на прогулянку з песиком, доводиться ходити парами: один перевіряє, чи не йде часом Наталя, а другий виводить улюбленця на вулицю.

На жінку вже написали кілька заяв до поліції. Дільничний робить що може, але ж його виховних розмов та передання справ до суду замало. Господарка стафа й надалі продовжує нацьковувати пса на людей.

Цього понеділка їй буцімто не сподобався один чоловік, тож, на її думку, й отримав по заслугах. Кілька рваних ран і госпіталізація. За кілька хвилин прибули правоохоронці й заповнили на місці протокол. Разом з потерпілим поїхали до відділку, вже звідти його доставили до лікарні.

Чи заберуть у господарки пса або оштрафують — поки невідомо.

А щоб не стати жертвою собаки, користуйтеся порадами кінолога. З власником невихованої тварини намагайтесь знайти спільну точку дотику, зокрема любов до улюбленця.

9 августа, 2019 18:26