Одесса
14 Co
USD

Малюк в лікарні грав прямо на підлозі (відео)

Відео, як у палаті інфекційної лікарні дворічний хлопець грав на підлозі, викликало бурхливу реакцію у соцмережах.

Користувачі почали звинувачувати лікарів у поганому поводженні із дітьми. Ролик в Інстаграмі набрав більше ніж 8 тисяч переглядів.

Як розповіли в інфекційній лікарні, хлопчика звуть Іван. Він зараз перебуває на карантині — поліцейські його забрали у нетверезих батьків.

«Ребенок был один, на полу — матрас, две или три игрушки. Ребенок плакал. Я спросила, почему на полу. Потому, что он с кровати выпадает, пусть лучше будет на полу. Врачи туда заходили без бахил, ребенок на полу, а врачи — в обычной обуви», — зазначила автор відео Марія.

«Ребенок двух лет был доставлен к нам, как и все, кто остаются без опеки, доставлен полицией. Забрали у пьяных родителей. В эти дни — суббота и воскресенье — никто за ним не приезжал», — повідомила головний лікар інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

Лікар пояснює: дитина лише грає на підлозі, але спить на ліжку. А от постійний нагляд няні надавати просто не можуть — кадрів катастрофічно не вистачає.

На відео відреагували одесити та закупили Івану усе необхідне.

«Просто хочу помочь. Принесла игрушки, еду, вещи, как могу. Оставила своих деток на пару часов и поеду обратно домой», — розповіла Юлія, що допомагає Івану.

27 августа, 2019 16:50