Одесса
18 Co
USD

Конфлікт у санаторії «Куяльник»: люди не можуть заселитися (відео)

Замість лікування — сварки у чергах. В санаторії «Куяльник» відпочивальники не можуть поселитись вже понад 10 годин.

Люди з інвалідністю, зокрема на милицях і у візках, сім’ї з дітьми та літні люди змушені чекати в одразу трьох чергах: на реєстрації, в касі, а потім знову на реєстрації.

«Я купила путівку для своєї мами, щоб віддячити їй, щоб вона відпочила і підлікувалася. Ми не вперше в санаторії “Куяльник” і я всім завжди рекламую його. І от я вкотре, вже, мабуть, вчетверте, привожу маму до санаторію зранку, і ситуація, яка сьогодні склалась з розселення, обурлива. Тому що, інваліди, люди з дітьми, люди на візках, люди хворі і люди на милицях сьогодні з сьомої ранку не можуть зареєструватися і поселитися», — обурюється Анастасія Погосова.

Через тривале очікування у мами Анастасії піднявся тиск. До того ж оплачений сніданок вони пропустили, бо стояли в черзі.

Та керівництво санаторію бідкається: їхньої провини в цьому немає. Так відбувається щотижня, бо понеділок, до того ж в серпні, — «гарячий» час. У інші дні навантаження немає. Тож набирати додатковий персонал недоцільно.

«Погано тому, що рух поїздів так складений, що якщо пів поїзда сюди приїжджає, виникають черги. Водночас для того, щоб зменшити ці черги ми плануємо перенести касу за 500 метрів, прямо в другий корпус», — повідомив т. в. о. директора санаторію «Куяльник» Олександр Нагорничевський.

5 августа, 2019 19:26