Одесса
14 Co
USD

Конфлікт у Військово-морському ліцеї (відео)

Хто має закупати спортивну форму, канцелярію та навчальні посібники для ліцеїстів? На цьому ґрунті між батьками студентів розгорівся конфлікт. Все почалось з посту у Фейсбуці.

Батьки студентів Військово-морського ліцею скаржаться, що самостійно закупають предмети побуту, форму та навіть підручники:

«Я зіткнулась з побутом ліцеїстів та офіцерів. Ліцей потребує всього! Починаючи від чашки, фляги та закінчуючи елементарними предметами побуту, як шторка для душу. Підручників немає, зошити та ручки також закупають батьки».

Автор поста звернувся до президента з проханням перевірити навчальний заклад.

В ліцеї пояснюють: за власний кошт дещо дійсно купують, але лише те, що не передбачено нормами.

За словами начальника ліцею Віктора Шмигановського, «забезпечуються за рахунок держави речовим майном у порядку, передбаченому законодавством. Непорозуміння, яке сталось, — люди, які поступали, на сайті із документами просто не ознайомились». Йдеться про спортивну форму на літо — держава надає лише теплу, засоби особистої гігієни тощо.

Додатково ліцеїсти купують навчальні посібники, чашки, а також квитки на різні поїздки. Говорять, на все про все разом із формою, витрачають приблизно 3 тисячі гривень на рік.

Нагадаємо, Одеський ліцей ВМС передислокували з Криму у 2014 році.

28 августа, 2019 15:23