Одесса
11 Co
USD

Кадрові перестановки в Одеській облраді (відео)

Сергій Паращенко очолив Одеську обласну раду, а його першим заступником став Вадим Шкарівський. Такі основні підсумки засідання. Також ексочільник ради Анатолій Урбанський розповів про політичне майбутнє та можливі пріоритети в парламенті.

Найочікуваніша боротьба — за посаду голови облради — завершилася впевненою перемогою екслідера БПП — Сергія Паращенка. Цього кандидата підтримали 55 з 57 депутатів. Інших претендентів за тиждень не знайшли. Новий очільник обіцяє продовжувати вже розпочаті реформи.

Його попередник, Анатолій Урбанський, розповідає, чому провалили попередню сесію. Та з яких причин блокували президіум та заважали засіданню.

Тепер порозумілися не лише із кандидатурою голови облради, а й із його заступником. Ним став головний «опоблоківець».

Такий союз задля консенсусу не всі вважають корисним.

До речі, ще один заступник голови обласної ради — Юрій Дімчогло — все-таки лишився у кріслі. На відміну від попередника Шкарівського із «Батьківщини» Олега Радковського. А от Анатолій Урбанський уже будує плани на Верховну Раду.

Нагадаємо, коли відсторонили Максима Степанова, обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації поклали на Сергія Паращенка. Його місце голови фракції БПП в облраді поки залишається вільним.

21 августа, 2019 18:38