Одесса
18 Co
USD

Запобіжний захід для Вадима Чорного: 60 діб без права на заставу (відео)

Шістдесят діб без права на заставу отримав власник готелю «Токіо Стар».

Суд з обрання запобіжного тривав більше ніж 20 годин. Розпочали ще вчора о 18-й, перервались лише на сон. Адвокат Вадима Чорного просив відводу прокурорів, судді та слідчого, але жодне клопотання не задовольнили. Нарікали й на процедуру вручення підозри: мовляв, 24-годинний термін вийшов, тож вона незаконна. Проте і підозру вручили, і запобіжний захід обрали. Не допомогло й прохання рабина. Він просив передати бізнесмена йому на поруки.

«Я живу в Украине уже больше 25 лет. Из них больше чем 20 лет я знаю господина Черного. Нету к нему ни одной претензии. Он никогда меня не подвел. Я готов взять на него поручительство», — заявив рабин Авроом Вольф.

Суд відмовив рабину, і виніс рішення не на користь горе-власника готелю.

«Клопотанню рабина Авроом бен Шалом-Дов-Бер Вольфа про передання підозрюваного під особисту поруку відмовити. Клопотання слідчого Близнюка, яке погоджено з прокурором Прокуратури Одеської області Тищуком, про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Чорного задовольнити. Обрати щодо підозрюваного Чорного Вадима Львовича 1972 року народження запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів», — повідомив суддя Вадим Іванчук.

Підсудний з таким рішенням і взагалі звинуваченнями у свій бік категорично не згодний. Каже, він винаймає лише частину приміщень на першому поверсі, а пожежа почалася на другому. Ба більше, дві доби до суду з нього знущалися.

«Ваша честь, в течение первых двух дней меня не только пытали. Меня не только держали двое суток без воды и под палящим светом, меня не только допрашивали круглые сутки. Ко мне не только не пускали адвоката. Самое главное — меня обманывали. Все это время полицейские утверждали мне, что горели два этажа и были десятки трупов», — розповів власник готелю «Токіо Стар» Вадим Чорний.

Вадим Чорний стверджує: ніякого стосунку до трагедії він немає.

Нагадаємо, в ніч проти 17 серпня в готелі «Токіо Стар» сталася пожежа. Загинуло дев’ять осіб, ще 10 людей постраждали.

20 августа, 2019 20:41