Одесса
12 Co
USD

Дитяча інфекційна лікарня: побори та байдужість медиків (відео)

Гроші ледь не за всі послуги та словесні перепалки із родичами пацієнтів.

Півторарічний Богдан із матір’ю потрапив у дитячу інфекційну лікарню чотири дні тому. І стан малюка лише погіршується. Медики приховують діагноз та не говорять, як саме лікують малого, — розповідають ошелешені родичі.

Лише з знімальною групою 7 каналу та двома нарядами поліції вдалося дізнатися про стан дитини. Непроханим гостям у дитячій інфекційній не раді. Перед нами та родичами замикають двері.

Півторарічного Богдана із мамою поселили сюди чотири дні тому. За цей час сім’я витратила на лікування 4 тисячі гривень. Але малому не полегшало — розповідають родичі. З матір’ю спілкуємося через вікно: її не випускають. Батько дитини каже: медиків цікавлять лише гроші. Платити треба майже за все.

Спочатку агресивно налаштований, черговий лікар усе-таки розповідає про стан півторарічного Богданчика. Після коментаря медика до нас виходять пацієнти, аби спростувати суцільні побори та байдужість лікарів.

Зрештою уже з другим нарядом поліції родичі Богдана написали заяву. Але вони все-таки сподіваються достукатися до лікарів не законом, а словом.

5 августа, 2019 18:55