Одесса
10 Co
USD

ДБР розслідує можливу розтрату коштів депутатами облради (відео)

Детективи Державного бюро розслідувань провели обшуки в Одеській обласній раді та Ізмаїльській міськраді. За попередньою інформацією, йдеться про можливу розтрату сотень мільйонів гривень.

Як повідомили в ДБР, впродовж 2015–2019 років Одеська облрада виділяла кошти на розвиток Ізмаїльського району. А саме на капітальний ремонт будинку культури, дитячого садочка, дитячо-юнацької спортивної школи, аеровокзалу, дороги та реконструкцію школи.

«Наразі встановлено, що виділені на розвиток регіону бюджетні грошові кошти були використані не за цільовим призначенням, оскільки вказані будівельні роботи фактично не проводились або проводились не в повному обсязі. Підприємства, які брали участь у проведенні будівельних робіт, штучно визначались переможцями за тендерними процедурами. Отримані кошти перераховувалися на рахунки компаній — нерезидентів України, що можуть бути пов’язані з керівництвом Одеської міської ради», — повідомила речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Порушення кваліфікується за статтею 191 частиною 5 КК України «Привласнення та розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем».

В голови облради своя версія слідчих дій.

«Причиной этого стала некая ОО из Киева, которая написала, что какие-то сумасшедшие деньги были перечислены из областного совета, со счетов областного совета, под личиной ремонта улиц, дороги т. д. в офшоры. Это не были обыски. Это были изъяты необходимые документы в подтверждение моей правоты», — зазначив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

16 августа, 2019 18:39