Одесса
17 Co
USD

В Одесі проведуть Міжнародний фестиваль степу (відео)

Близько 30 майстер-класів, концерти, батли та джаз — IV Міжнародний фестиваль степу розпочнеться у середу, 21 серпня.

Урочисто переріжуть шнурки на честь відкриття заходу в Літньому театрі Міськсаду о 19 годині. Вже 22 серпня в ресторані «Двір 12» о 19-й розпочнеться вечір імпровізації, а 23 серпня відбудеться танцювальний батл в готелі «Мирний».

У суботу, 24 серпня, в актовій залі університету імені Мечникова на Французькому бульварі проведуть Національний чемпіонат степу. Там оберуть українську збірну на Міжнародний чемпіонат в Німеччині. Завершиться фестиваль гала-концертом у Філармонії 25 серпня о 19-й годині.

«Мы сделали такое нововведение в нашем фестивале: два преподавателя в течение четырех дней будут ставить постановку одной из групп участников. Премьера — на гала-концерте, то есть кроме гостей будут выступать и участники фестиваля», — повідомив організатор Міжнародного фестивалю степу Олександр Останін.

Цього року на фестиваль приїдуть гості з 11 країн. В усі дні вони проводитимуть майстер-класи в готелі «Мирний».

«Я один з тих викладачів, хто буде робити постановку, це новинка для учнів та для мене також, за дуже короткий час — буквально за 4,5 години — я маю поставити номер для виступу на гала-концерті. Це буде своєрідний челендж», — прокоментував запрошений гість з Барселони Рубен Санчез.

«Я підготувала декілька занять з імпровізації. Я б хотіла, аби всі рівні взяли участь в імпровізації, тому що для тих, хто танцює степ, дуже важливо вміти імпровізувати. Це складно, але водночас цікаво», — розповіла запрошена гостя з Лондона Авалон Расгеб.

20 августа, 2019 15:23