Одесса
12 Co
USD

В ОДА підраховують збитки від серпневої негоди (відео)

Двадцять один з половиною мільйон гривень збитків завдала негода Аккерманській фортеці 3–4 серпня.

Спеціалісти вже щільно оглянули місцевість та склали акт. Нині ж чекають на остаточний експертний висновок. В Одеській ОДА обіцяють виділити кошти з обласного бюджету.

«Есть проекты — готовые проекты есть, часть проектов сейчас в работе. Мы выезжали со специалистами, специалисты выезжали к нам на место, смотрели, ознакомились с теми повреждениями, и примерно был составлен такой вот акт» — повідомив директор КП «Фортеця» Олександр Морозов.

Значно постраждали також приватні будинки. Зараз на місці працює спеціальна комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій. Вона продовжує рахувати збитки місцевого населення. Фахівці складають відповідні акти, число яких уже перевалило за сотню.

«Потрібно використовувати резерви спочатку місцевого бюджету, а вже потім говорити “Отут-от ми зробили і не справляємось”. Давайте, будь ласка, спільними зусиллями ми будем рухатися і допоможемо, тому що люди повинні отримати компенсацію. Це передбачено законодавством України», — заявила в. о. керівника Одеської ОДА Світлана Шаталова.

19 августа, 2019 17:01