Одесса
15 Co
USD

Власника «Токіо Стар» лишили під вартою на 60 діб без застави (відео)

Власника погорілого готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного залишили під вартою без права застави. Таке рішення прийняв Одеській апеляційний суд.

Чоловіка обвинувачують у порушенні вимог пожежної безпеки, що призвело до смерті дев’ятьох осіб 17 серпня. На засіданні оголосили попередню причину пожежі — коротке замикання.

«Ця так звана пультова організація зараз перевіряється в рамках того кримінального провадження, в тому числі в рамках основного кримінального провадження правил пожежної безпеки, так і в рамках провадження, де перевіряється законність дій/бездіяльності ДСНСників. Перевіряється саме, як вони працювали як пультова організація, що це була за пультова організація, які функції вона виконувала, як вона зв’язувалася з ДСНС», — повідомила прес-секретар Прокуратури Одеської області Інна Верба.

«І до того, що наш клієнт є власником лише першого поверху, і того, що є і існує приватне підприємство “Готель «Токіо Стар»” — ці питання, на мій погляд, лишилися поза увагою. Ми навіть довели те, чого не повинні робити», — зазначив адвокат підсудного Вадима Чорного Денис Пономаренко.

28 августа, 2019 18:56