Одесса
15 Co
USD

Бійки, скандали та погрози: як проходить сесія обласної ради (відео)

Голові облради Анатолію Урбанському декілька разів обривають мікрофони, депутати влаштовують бійки та обвинувачують одне одного в змовах: в обласній раді розпочалася сесія. На ній повинні обрати нового голову, оскільки Анатолій Урбанський пройшов у народні депутати.

В облраді гаряче. Сьогодні на сесії мають обрати нового голову, однак перейти до порядку денного ніяк не можуть: депутати обривають одне одному мікрофони.

Не дає розпочати засідання Віталій Свічинський. Заступник голови облдержадміністрації звинувачує депутатів від «Солідарності» в змові з «Опозиційно платформою — За життя»: мовляв перші підтримують кандидатуру Саутьонкова на посаду нового голови.

Засідання переходить у бійку: депутат Віталій Саутьонков проти активіста Костянтина Цховребашвілі. Одне одному рвуть сорочки.

Юрій Дімчогло заявляє, що вночі провели таємні переговори. Заступник голови облради обіцяє написати заяву про звільнення одразу після сесії, якщо на цьому наполягатимуть депутати.

До залу входять поліцейські. Урбанський оголошує перерву, однак напруга не стихає.

Голова облавтодору Олег Варивода та депутат Роман Сеник влаштовують ще одну бійку.

Нагадаємо, сьогодні на сесії мали розглянути питання про звільнення директора музею Олександра Ройтбурда, однак його зняли з порядку денного.

16 августа, 2019 14:58