Одесса
18 Co
USD

Бійки, скандали та погрози: сесія обласної ради (відео)

Голові облради Анатолію Урбанському декілька разів обривають мікрофони, депутати влаштовують бійки та обвинувачують одне одного в змовах: в обласній раді розпочалась сесія. На ній повинні обрати нового голову зібрання депутатів, оскільки Анатолій Урбанський пройшов у народні депутати.

В облраді зранку гаряче. На сесії мали обрати нового голову обласної ради через те, що чинний — Анатолій Урбанський — переміг на виборах до українського парламенту. Однак одразу перейти до порядку денного не змогли.

Спочатку видирали одне в одного мікрофони. Заступник голови облдержадміністрації Віталій Свічинський звинуватив депутатів від «Солідарності» в змові з «Опоблоком»: мовляв, перші підтримують кандидатуру Саутьонкова на посаду нового голови обласної ради.

Засідання плавно перейшло у бійку. Депутат Віталій Саутьонков проти активіста Костянтина Цховребашвілі: один одному рвуть сорочки. Юрій Дімчогло заявляє, що вночі провели таємні переговори. Заступник голови облради обіцяє написати заяву про звільнення одразу після сесії, якщо на цьому наполягатимуть депутати.

До залу входять поліцейські. Урбанський оголошує перерву, однак напруга не стихає: бійку влаштовують голова облавтодору Олег Варивода та депутат Роман Сеник. Представник «Оппоблоку» посварився і з Юрієм Димчогло через припинення повноважень останнього, за що той пригрозив «побити його по-гагаузьки». Втім, далі слів справа не пішла.

Проте дійшло до зняття з посади першого заступника голови обласної ради Олега Радковського. Рішення підтримали 46 народних обранців. А от сам Анатолій Урбанський через депутатські баталії вирішив на цій сесії поки що не складати повноваження голови облради. Проте розповів про плани на Верховну Раду.

Нагадаємо, сьогодні на сесії також мали розглянути питання про звільнення директора музею Олександра Ройтбурда, однак його зняли з порядку денного.

16 августа, 2019 18:55