Одесса
17 Co
USD

Акція «В’язні Кремля»: 121 капкан на Приморському бульварі (відео)

121 капкан встановили на Приморському бульварі в рамках акції «В’язні Кремля». Саме стільки людей незаконно тримають у неволі в тюрмах Росії та окупованого Криму. Серед них 97 політув’язнених і 24 моряки в статусі військовополонених.

Акція проходить в рамках туру містами України. Одеса стала першим місцем проведення. На Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку розташували 121 закритий капкан. Так організатори акції хотіли показати образ захоплених українських політичних в’язнів, які перебувають у РФ.

До глобальної акції #SaveOlegSentsov приєдналися люди з різних країн світу. Волонтери проводять публічні заходи та здійснюють підтримку усіх заручників РФ. Також кожен охочий міг під час акції написати лист для в’язнів Кремля. Такі листівки надають їм сили, — кажуть організатори акції.

В рамках туру по Україні представники правозахисних організацій та родичі політв’язнів розповідають про ситуації безправ’я, з якими вони стикаються. Наступним містом, в якому проведуть акцію підтримки політв’язнів і військовополонених «В’язні Кремля», стане Херсон.

13 августа, 2019 18:44