Зсув у Чорноморці: під завалом нікого не знайшли (відео)

Зсув ґрунту в Чорноморці: на узбережжі Чорного моря поблизу пансіонату «Борей» обвалився схил площею 150 м².

Це сталося в неділю ввечері, на пляжі у цей час були люди.

«Услышала сначала резкий треск, а потом хлопок, как землетрясение. Очень испугалась. Я даже не ожидала, что такое может произойти. Сюда вот подошла, смотрю, а здесь ничего нет: ни сетчатого забора, ни деревьев, которые мы насаждали, чтобы укреплять территорию. Первая мысль — чтобы там никого не было, ибо в пять часов там загорали люди», — розповіла свідок Марина.

Рятівники, поліція і швидка прибули на місце одразу, до пошукових робіт також долучились місцеві. Розкопки тривали до вечора: о 21 годині під завалами знайшли речі людей, що відпочивали на пляжі.

Рятувальну операцію тимчасово зупинили через побоювання повторного обвалу ґрунту. А до робіт повернулися вже сьогодні зранку, адже рятувальники досі не виключають вірогідність того, що під завалами все-таки хтось може бути.

В мерії ж запевняють: у зсуві винні самі місцеві. За словами віцемера Петра Рябоконя, є дві ймовірні причини події — обводнення схилу та будівельні роботи на ділянці приватного домоволодіння, що розташоване над місцем обвалу.

«Весь отвод воды производился на склон — это и грунтовых вод, это и ливневых вод. Все это привело в совокупности к обвалу именно у этого товарища. Никаких жалоб в течение последних, я еще раз повторю, двух лет от граждан этого дачного кооператива не было. И доступа, естественно, кроме как снять вчера с дрона, тоже не было», — повідомив віцемер Одеси Петро Рябоконь.

15 июля, 2019 15:06