Втілення плану з берегоукріплення Чорноморки коштуватиме 2 мільярди гривень (відео)

Зсув ґрунту в Чорноморці: на узбережжі Чорного моря в районі пансіонату «Борей» обвалився схил площею 150 м².

Це сталося в неділю ввечері, на пляжі у цей час були відпочивальники.

Екстрені служби почали пошуки людей під завалами, подробиці дивіться далі.

Марина 11 років живе на схилі, каже: проблема з тріщинами в ґрунті тут вже давно. Але на прохання розв’язати це питання міська влада розводила руками. Жінка не раз висаджувала дерева вздовж обриву, аби укріпити територію, але цього виявилося недостатньо.

В момент зсуву на узбережжі й справді було кілька відпочивальників. Хоча точної інформації, що під завал потрапили люди, не було, екстрені служби розпочали пошуки. До робіт також долучилися місцеві.

Розкопки тривали до вечора: о 21 годині під завалами знайшли речі відпочивальників. Але рятувальну операцію тимчасово зупинили через побоювання повторного обвалу ґрунту. Відновили її вже сьогодні зранку, адже не виключали, що під завалами все-таки хтось може бути.

В мерії інформацію про аварійний стан території спростовують. За словами віцемера Петра Рябоконя, є дві ймовірні причини зсуву — обводнення схилу та будівельні роботи на ділянці приватного домоволодіння, що розташоване над місцем обвалу.

Віцемер також додав: є розроблений план з укріплення всього узбережжя Чорноморки, але його втілення коштуватиме 2 мільярди гривень.

15 июля, 2019 17:15