Виконавці вбивства Павла Шеремета будуть покарані, — Зеленський (відео)

Правоохоронні органи зробили чималу роботу з розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

За словами президента Володимира Зеленського, суспільству обов’язково оприлюднять всі дані розслідування та деталі, але сьогодні це зробити неможливо, адже розголошення такої інформації може звести нанівець усю роботу слідчих.

«Не можу сказати, в який термін, але я думаю, що у нас буде результат. І ми знайдемо. І дійсно поліція, і до неї долучаться СБУ та прокуратура, і допоможуть закінчити цю справу, і людей, які вчинили вбивство, буде знайдено. Повірте, коли буде результат, ви побачите багато деталей, побачите все те, що я бачив, і зрозумієте, що там дійсно дуже багато чого зроблено для результативності», — заявив президент України Володимир Зеленський.

Висловився український гарант і щодо інших нерозкритих резонансних злочинів.

«У нас дуже багато справ: вбивство громадських діячів, журналістів, зникнення людей, і ми всі маємо цими справами займатися. Всі ці питання наша команда обов’язково буде вирішувати. Ми не маємо впливати на правоохоронні органи, але ми хочемо зробити це, і все, що я можу згідно з законодавством, я буду робити», — підкреслив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року через вибух автомобіля, яким він керував. Правоохоронці кваліфікують смерть журналіста як умисне вбивство.

23 июля, 2019 18:45