Тетяна Милимко презентувала книгу «Поезія примітивізму» (відео)

«Поезія примітивізму», пісня «Крила» та неймовірні ілюстрації: на Міському пляжі побачила світ збірка віршів Тетяни Милимко — ведучої програми про культуру 7 каналу.

Ілюструвала книгу Катерина Адисева — художниця і автор ідеї Одеського пасхального дерева.

Писати власні вірші почала дуже рано, зізнається Тетяна. На жаль, в дитинстві не знайшлося людини, яка б підтримала захоплення юної поетеси. Проте вона не зупинялася і зовсім скоро знайшла свого читача: почали сипатися відгуки і компліменти від зовсім різних людей, які знаходили в творчості Тетяни Милимко щось таємниче і необхідне саме їм.

«Поетеса з Одеси» — саме так Тетяну Милимко назвала Джамала, коли познайомилася з її творчістю. Ба більше — відома співачка запропонувала Тетяні співробітництво, а плодом їхньої роботи стала пісня «Крила», яку Джамала представила на «Євробаченні — 2018».

Надрукувати власні вірші також довго не наважувалася, доки рідні та колеги не наполягли. Але залишалося відкритим питання, хто ж проілюструє книгу. Зовсім випадково на просторах Фейсбуку Тетяна вподобала картину відомої одеської художниці Катерини Адисевої.

Сонце зайшло за обрій і на березі Чорного моря залунали акорди гітари. В музичному супроводі Євгена Лисого, колеги і просто старого друга Тетяни, вірші перетворилися на пісні. Хтось прийшов на презентацію цілеспрямовано, а хтось просто не зміг оминути почутий під час вечірньої прогулянки спів.

Книги розпродали задовго до самої презентації, адже шанувальники вже давно чекали на цю подію.

Поки збірку віршів випустили в невеличкому тиражі, але незабаром Тетяна планує поповнити полиці одеських книгарень своєю збіркою поезії.

17 июля, 2019 19:23