Одесса
4 Co
USD

Стоянка на Архітекторській: чи потрібна людям допомога громадської організації? (відео)

Нові порядки… Шлагбаум на стоянку виломали, охоронця вигнали та запросили невідомих.

Так громадська організація «Олімпійський старт» прийшла допомогти людям навести фінансові порядки на вулиці Архітекторській, 14.

Проблема лише в тому, що власники паркомісць цього не потребували. Кількадесят років тут паркується близько 90 автомобілів. У власників місць на цій стоянці ніколи не виникало проблем, адже усе задокументовано, податки платять, мають свого бухгалтера й охорону.

Але громадській організації «Олімпійський старт» чомусь закортіло допомогти жителям, тож вони уклали угоду з «Одестранспарксервіс». Це комунальне підприємство займається благоустроєм парковок у місті.

Але тут є одне але: за документами ця територія оформлена як стоянка. І вищезгадана організація не має ніякого права розпоряджатись цим майном. Тим паче передавати ділянку для благоустрою третім особам. Парксервіси мають право розпоряджатись лише парковками у місті. А ця територія спеціально відведена для стоянки. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів.

Та кремезні чоловіки, що приїхали «рятувати» членів кооперативу, впевнені: діють за законом, усі документи мають. Ба більше, змінювати нічого не будуть і вкотре наголошують — жителі просто ще не знають, що потребують допомоги. Представники ГО «Олімпійський старт» радять людям не хвилюватися.

Питання «Хто переймається?» залишається відкритим, як, власне, й те, як саме громадська спортивна організація планує захищати людей. Тим часом власники місць отримують погрози і бояться — згодом їм ніде буде паркувати свої автомобілі на стоянці, яку за власні кошти будували їхні батьки.

Подробиці – у нашому наступному випуску.

5 июля, 2019 14:59