Станом на 18 годину завершили роботу 5 з 11 ОВК в Одесі та області (відео)

Станом на 18 годину комісії більшості окружкомів в Одесі завершили роботу.

Так, на 133-му окрузі Київського району вже опрацювали всі 85 протоколів. Переможцем став представник партії «Слуга народу» Артем Дмитрук. На другому місці — кандидат від «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Баранський.

В Малиновському районі комісія 134-го округу першою в Одесі завершила підрахунки усіх 86 протоколів. За результатами голосування за списками в лідерах — «Слуга народу», за мажоритаркою — Олег Колев, що висувається від цієї ж партії. На другому місці — самовисуванець Євген Червоненко.

На 136-му окрузі Суворовського району комісія обробила всі 90 протоколів. Перше місце посів кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Горенюк, на другому з відривом в майже чотири тисячі голосів — Дмитро Голубов.

Щодо результатів голосування в Одеській області, то станом на 18:00 усі протоколи опрацювали на двох округах.

На 140-му з центром у Біляївці переміг кандидат від «Слуги народу» Сергій Колебошин. На другому місці — самовисуванець Василь Гуляєв.

На 143-му окрузі з центром у місті Ізмаїл найбільше голосів виборців набрав самовисуванець Анатолій Урбанський. Друге місце посів представник «Слуги народу» Віктор Куртєв.

23 июля, 2019 18:52