Одесса
4 Co
USD

«Справа лікарів»: закрите слухання та відмова у відводі судді (відео)

Акція за участю двох сотень медпрацівників, мінування, відмова у відводі судді та рішення продовжити слухання у закритому режимі.

У Київському райсуді Одеси розглядали справу чотирьох лікарів приватної клініки «Інто-Сана». Їх підозрюють в недбалому виконанні професійних обов’язків, що у 2017 році спричинило смерть 38-річного одесита Олега Крашунського.

На початку засідання адвокати підозрюваних заявили про сумніви у неупередженості слідчого судді Юлії Федулеєвої і попросили її замінити. До оголошення рішення суд замінували, а під час евакуації людей повідомили про відмову в клопотанні.

Згодом Юлія Федулеєва заявила, що подальше слухання продовжить у закритому режимі.

«Заявленные отводы были не мотивированы, и ссылка суда в описательно-мотивировочной части на невозможность обоснования теми документами, которые были приложены к соответствующему заявлению об отводе, считаю абсолютно обоснованным вывод суда о том, что таким доказательством те обстоятельства, которые послужили основанием для заявления отвода, не доказываются», — заявив адвокат потерпілих Микола Стоянов.

«Мы все вышли. Мы сейчас ждем, какое будет решение. Учитывая, что такие вещи уже четыре раза с нами проделывали во время апелляционного суда, мы понимаем, что аргументы суд слышит только с одной стороны», — зазначила головний акушер-гінеколог у клініці Into-Sana Світлана Галич.

4 июля, 2019 20:34