Одесса
-2 Co
USD

«Собачий концтабір» в селі Баранове

«Собачий концтабір» в Барановому: понад три роки літній чоловік в жахливих умовах утримував 82 собак на своїй прибудинковій території.

Як волонтери рятували тварин від горе-господаря — дивіться в сюжеті Марії Горбунової.

Посеред двору за невисокою огорожею виживають собаки, молоді бики, корови, кози і гуси. Всі — в дуже запущеному стані, але найгірше псам. В них погризені вуха, лишайні плями, кровоточиві рани та й загалом самі кістки і шкіра.

Про цей концтабір для тварин волонтери дізналися випадково під час пошуків Даші Лук’яненко. За словами сусідів, терпіти сморід, бруд, антисанітарію і жахливі умови утримання тварин — втомилися. Та й страшно стало відпускати дітей самих, адже в будь-який момент може накинутися голодний собака.

Залучити муніципальну службу, зоозахисні організації та поліцію волонтери були змушені. Кажуть: в іншому разі чоловік не віддав би всіх собак.

Після довгих умовлянь господар все-таки став на руках виносити собак одного за одним. Але в будинок волонтерів не пустив.

Сусіди впевнені, всередині будівлі в не менш жахливих умовах утримуються цуценята для продажу. Їх чоловік не має намірів віддавати.

Наразі волонтерам і співробітникам муніципальної служби вдалося вивезти 21 собаку. Їх тимчасово розмістили в селі Малинівка. Там при належному догляді за кілька місяців тварини зможуть реабілітуватися.

Сімом вихованцям вже знайшли будинок. Для інших планують найближчим часом облаштувати великі вольєри на виділеній території. Але для утримання собак необхідна допомога. Всім охочим приєднатися до порятунку тварин волонтери будуть раді.

3 июля, 2019 15:58