Родині, що потрапила в ДТП, потрібна допомога (відео)

Вони їхали на відпочинок до моря, а опинилися на лікарняних ліжках. Через небезпечний маневр на дорозі ледь не загинула сім’я з чотирьох осіб.

Сім’я Сердюченків з Ізмаїла. Двоє діток, Ліля і Максим — погодки. 10 липня родина їхала на своїй машині відпочивати до моря. Біля Татарбунарів потрапили в ДТП: щоб не збити двох дівчат на скутері, довелося раптово звернути з дороги.

Чоловік в дуже важкому стані лежить в реанімації Одеської обласної клінічної лікарні. Він не може дихати самостійно, тому що у нього зламані три ребра та утиснений шийний хребець.

Маленький син майже не постраждав: його від травм врятувала мама. А старша дочка Ліля лежить в лікарні разом з батьком. Дівчинка поступово одужує.

Сама мама Олена отримала струс мозку і численні травми.

Зараз родині дуже потрібна допомога. Завдяки благодійній організації, волонтерам і небайдужим людям вдалося зібрати 200 тисяч гривень на лікування Олексія. Але цих грошей недостатньо.

Якщо ви хочете допомогти родині Сердюченків, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку: 5169 3324 0600 6968, Здоровенко Ганна.

16 июля, 2019 16:46