Пройди тест — отримай подарунок: в Одесі стартував проєкт «ВелоПДД» (відео)

Пройди тест — отримай подарунок і сертифікат: патрульна поліція разом з громадськими діячами та комерційними організаціями Одеси запустили проєкт «ВелоПДД».

Призначений він для велосипедистів, аби перевірити їх на знання правил дорожнього руху. До того ж проєкт має на меті запобігти ДТП з участю велосипедистів.

«Протягом 2019 року в Одесі та області сталося 68 ДТП за участю велосипедистів, 51 травмований, і 14 випадків з вини велосипедиста. Проект спрямований на те, щоб люди перевірили свої знання і завдяки цьому тесту знання своїх дітей. Перевірте себе, перевірте своїх дітей, крім велосипеда — купіть шолом, налокітники, наколінники і дайте знання, які необхідні для дитини і для дорослих», — повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Ганна Ліскова.

Першу версію тесту запустили в 2016 році, тоді опитали приблизно тисячу велосипедистів і лише четверть з них впоралася задовільно. Цього ж року, аби привабити ще більше людей, обіцяють приємні бонуси: подарунки в вигляді спорт-гаджетів і суперфудів, до того ж кожному учаснику на поштову адресу надсилатимуть сертифікат.

Знайти тест можна за посиланням на офіційній сторінці Velorally.

18 июля, 2019 18:25