Правоохоронці вночі виявили дві автівки та цілий склад з антиагітацією проти одного з кандидатів (відео)

Спочатку дві автівки, а потім і цілий склад з антиагітацією проти одного з кандидатів у нардепи від 139-го округу. Такою видалася ніч для одеських правоохоронців.

Також на складі знайшли численні запаси продуктових наборів і агітації за іншу політичну силу.

Наші кореспонденти привезли ексклюзивну інформацію з виборчих перегонів. Затримані напередодні вирішили заробити на виборах. Оголошення знайшли у Телеграмі в пабліку «Это важно, Одесса». Роботодавець за ніч обіцяв тисячу гривень. Чоловіки мали розкидати або розклеїти агітаційні плакати в шести селах 139-го округу. Їх і затримали на Київській трасі.

Водій мікроавтобуса, в якому знайшли агітацію, поспілкувався з кимось телефоном. Вочевидь, з юристом. Після того відмовився показати автівку та зачинився всередині.

Вже в Одесі правоохоронці знайшли склад з агітаційними матеріалами та продуктовими наборами з символікою однієї з політичних сил. Цей хлопець теж знайшов роботу за 500 гривень у Телеграмі. Каже, нібито не знав, з якою саме інформацією працюватиме.

Однак порушення виборчого законодавства не поодинокі. В Подільську жінка підкупила щонайменше 57 виборців. В Арцизі зафіксували, що агітатори двічі розклеювали інформацію у заборонених місцях. У Кодимі склали адмінпротокол за виготовлений і розповсюджений без вихідних відомостей плакат.

А загалом станом на 18 липня надійшло 370 звернень від громадян про порушення виборчого законодавства.

19 июля, 2019 15:05