Підраховано понад 67 % протоколів. Хто лідирує на округах в Одесі? (відео)

Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку понад 67 % протоколів на позачергових виборах до Верховної Ради.

В Одесі на 133-му окрузі Київського району після підрахунку майже 70 % протоколів лідирує представник партії «Слуга народу» Артем Дмитрук, на другому місці — кандидат від «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Баранський.

В Малиновському районі за результатами голосування за списками в лідерах — «Слуга народу», за мажоритаркою — Олег Колев, що висувається від цієї ж партії. На другому місці — самовисуванець Євген Червоненко. 134 окружна комісія обробила всі 86 протоколів. Вона завершила підрахунки першою в Одесі. Критичних порушень було небагато, однак ті, що зафіксували, не вплинули на результати виборів.

«Цікава ситуація була на 224-й дільниці, там дали людям зі Львова проголосувати по мажоритарці. Але такого було не багато, воно не могло вплинути, довірена особа перевірила, вирішили не подавати скарги», — зазначив член ОВК № 134 Дмитро Артеменко.

На 135-му окрузі Приморського району опрацювали майже 79 % протоколів. Лідирує кандидат від «Слуги народу» Олексій Леонов, за ним — самовисуванець Сергій Ківалов.

На 136-му окрузі Суворовського району опрацювали майже 58 % протоколів. Перше місце утримує кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Горенюк, на другому — Дмитро Голубов.

22 июля, 2019 19:00