Перший Центр безпеки громадян відкрили на Одещині (відео)

Рятувальники та поліцейські в одному місці — в Авангардівській об’єднаній територіальній громаді відкрили Центр безпеки громадян.

Скоро у підрозділі з’явиться й відділення медицини катастроф. Об’єднання сил дасть змогу реагувати на виклики оперативніше.

Таких підрозділів в Україні поки що 18, в Одеській області це перший.

«В цьому центрі одночасно несуть службу і рятувальники, й поліцейські, й фельдшер. Це дає змогу максимально скоротити термін прибуття підрозділу до місця події при зверненні громадян й підвищити ефективність реагування громадян на надзвичайні події або порушення порядку», — заявив заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький.

«Тут буде дійсно гарна спільна робота між приватною охоронною компанією, між працівниками ДСНС, волонтерами та поліцією. Оглянули приміщення, вони комфортабельні. Громадяни можуть прийти й отримати консультацію і допомогу», — повідомив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

Окрім штатних працівників, в центрі нестимуть службу вогнеборці-добровольці. Усі пройшли спеціальне стажування.

«Перше завдання було — набрати людей з громади, щоб людина несла відповідальність за своїх. Проходили навчання в громаді та в обласних підрозділах», — розповіла диспетчер кол-центру КЗ «Центр безпеки громадян» Катерина Чижевська.

16 июля, 2019 16:59