Перші офіційні результати голосування на 10:00 (відео)

Станом на 10 ранку загалом здали результати голосування на понад 30 тисячах дільниць.

Жителі Ізмаїльського, Ренійського та Болградського районів майже 40 % голосів віддали «Опозиційній платформі — За життя». Друге місце посідає партія «Слуга народу», поступившись лідеру всього на відсоток.

А от серед мажоритарників поки що впевнено перемагає голова облради – Анатолій Урбанський. Політик набрав 56 % голосів виборців. На другому місці представник «Слуги народу» Віктор Куртєв із майже 29 процентами.

Втім про загальнонаціональні показники говорити поки зарано – повідомляють у ЦВК.

«Ще дуже маленька кількість стосовно того, щоби виходити на якісь цифри. Ми ж з вами обговорюємо з позиції офіційної ЦВК, тому давайте дочекаємося остаточного результату, і від нього будемо відштовхуватися. Наскільки я розумію, вже ведуться аналітичні певні аналізи», — заявила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. «Можемо вас проінформувати про ті дані, які ми отримали з закордонного виборчого округу. Можемо поглянути на 3-х лідерів: це ПП “ЄС” — 29,55 %, ПП “СН” — 28,13 і ПП “Голос” — 19.67 %», — повідомила секретар ЦВК Наталія Бернацька. Наразі у всій країні порахували 50,24 % бюлетенів.

22 июля, 2019 13:54