Одесса
8 Co
USD

Олег Михайлик зустрівся з головами одеських ОСББ (відео)

Близько пів сотні голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків прийшли на зустріч Олегом Михайликом.

Разом з кандидатом у нардепи шукали шляхи розв’язання проблем, з якими щодня стикаються у нашому місті.

За словами Олега Михайлика, потреба у зустрічі нагальна. І виникла вона у зв’язку з численними зверненнями до офісу його суспільної платформи голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Найбільше проблем у людей з виділенням землі у власність створених ОСББ. Виявляється, всупереч законодавству вони змушені сплачувати земельний податок як звичайні компанії, хоча є неприбутковими організаціями.

Труднощі з постачальниками комунальних послуг, неврегульоване законодавство щодо ОСББ, наслідки поширеної помилки реєстрації не за своїм КВЕДом, а ще ризики величезних штрафів під час сплати земельного податку та послуг прибирання прибудинкової території – це найважливіші питання, з якими наразі стикаються співвласники багатоквартирних будинків.

Але на думку голови клубу голів правлінь ОСББ і ЖБК Одеси, їх вирішення починається із зміни мислення та ставлення до власного статусу та майна.

За словами організаторів, у майбутньому планують провести ще декілька подібних заходів. Все — аби спільними зусиллями виробити план розв’язання невідкладних проблем жителів Одеси у сфері ЖКГ.

5 июля, 2019 14:32