Одесса
1 Co
USD

Негода в Одесі: 53 повалених дерева та летюче будівельне сміття (відео)

Коротка негода не пройшла для Одеси непомітно.

Центр міста охопив деревопад: на вулиці Кінній постраждала жінка, а ще знесло кут фасаду будинку. На проспекті Шевченка завалений клен пошкодив електродроти, а з будівництв почали падати незакріплені матеріали.

Загалом буря повалила 53 дерева та більше ніж 40 великих гілок.

На куту Кінної і Пастера порив шквального вітру роздробив акацію навпіл. За словами очевидців, постраждала жінка, її зі зламаною ногою одразу забрала швидка. Дерево впало на фасад будинку і обвалило частину другого поверху, карниз й піддашок. Ще й постраждала зупинка — її розбито вщент. Перехожі скаржаться: змушені обходити це місце проїжджою частиною, адже акація зачепила дроти.

На проспекті Шевченка, 11, повалений клен перегородив тротуар, а на вулиці Отамана Головатого стволи двох тополь лежать прямо на дорозі. Вони зачепили лінії електропередач, які звисають прямо над головами пішоходів.

Комунальники обіцяють якомога швидше ліквідувати наслідки негоди. Роботи на Кінній вже розпочали.

Після негоди одеситам довелося розбирати завали не тільки розтрощених поривами вітру дерев, а й будівельного сміття. На вулиці Посмітного, 22, теж не обійшлося без пригод. Одна з плит впала на газон біля будинку і зламала дерево. Друга звалилася на дитячий майданчик. Решта — полетіли в приватний сектор. На щастя, на той момент у дворі нікого не було…

Мешканці будинку скаржаться: весь цей час просто потопають у смітті, який летить з будівництва. Сусіди неодноразово намагалися зв’язатися із забудовником. Однак реакції на їхні скарги й досі немає. Наразі жителі багатоповерхівки налаштовані дуже войовничо і мають намір звертатися по допомогу в поліцію і до відповідальних за будівництво чиновників.

4 июля, 2019 15:01