Одесса
-1 Co
USD

Морські прикордонники та службовці ВМС стрибали з вертольота у Чорне море (відео)

Морські прикордонники відпрацювали безпарашутне десантування в рамках міжнародних навчань «Сі Бриз».

Одеський загін морської охорони вистрибував у Чорне море з вертольота МІ-8 на висоті 5-7 метрів. Ці навички будуть потрібні для знешкодження об’єкта, захопленого ворогом. Десантування дає змогу наблизитися, якщо неможливо пересуватися по воді.

«Реальна складність полягає в тому, що вертоліт сам по собі маневрує, а групу необхідно скинути в якомусь певному районі, і, власне, це основна, на мою думку, складність. А саме мета такого десантування — це швидке доставлення групи в район проведення якихось дій: пошукових або для затримання, порятунку», — повідомив старшина другої статті Ігор Польовий.

Бійці вісьмох країн вправлялися сьогодні й у морській компоненті. Від української сторони взяли участь дев’ять кораблів, катерів і суден включно з флагманом нашого флоту — фрегатом «Гетьман Сагайдачний».

Військовослужбовці розповідають: наприклад, малі броньовані катери теж на «Сі Бризі» не вперше, їхні команди довго готувалися до навчань.

«Під час другого етапу навчань група буде відпрацьовувати так званий сценарій free play, тобто вільної гри, під спільним командуванням морського операційного центру, який буде керувати всіма групами надводних кораблів у морі», — зазначив керівник морської компоненти Sea Breeze — 2019 (Україна) Павло Рудь.

5 июля, 2019 19:19