Хто з мажоритарників лідирує по області станом на 13:00 (відео)

Щодо результатів голосування в Одеській області, то станом на 13 годину на 137-му окрузі з центром у місті Подільск опрацювали майже 90 % протоколів.

Лідирує самовисуванець Олексій Гончаренко, за ним кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Муконін.

На 138-му окрузі з центром у Ширяєвому опрацювали понад 97 % протоколів. Тут лідирує Степан Чернявський від «Слуги народу», на другому місці — Ольга Полюганіч від «Батьківщини».

На 139-му окрузі з центром у Роздільній опрацювали майже 77 % протоколів. Тут лідирує кандидат від «Слуги народу» Ігор Васильковський, за ним Віталій Саутьонков від «Опозиційної платформи — За життя».

На 140-му окрузі з центром у Біляївці опрацювали всі 113 протоколів. Тут переміг кандидат від «Слуги народу» Сергій Колебошин. На другому місці — самовисуванець Василь Гуляєв.

На 141-му окрузі з центром у Білгороді-Дністровському опрацювали понад 75 % протоколів. Тут лідирує Олександр Ткаченко — представник партії «Слуга народу», друге місце посідає самовисуванець Віталій Барвіненко.

На 142-му окрузі з центром в Арцизі опрацювали понад 96 % протоколів. Тут лідирує самовисуванець Антон Кіссе. За ним — кандидат від «Слуги народу» Руслан Плохой.

І на 143-му окрузі з центром у місті Ізмаїл опрацювали 100 % протоколів. Найбільше голосів виборців набрав самовисуванець Анатолій Урбанський. Друге місце посів представник «Слуги народу» Віктор Куртєв.

23 июля, 2019 15:37