Одесса
4 Co
USD

Фестиваль каякінгу в Одесі: встановили національний рекорд (відео)

Зустріч світанку на каяках, рекордний заплив та флешмоб.

На пляжі «Ланжерон» встановили національний рекорд України: наймасовіший заплив на каяках і сапбордах. В море одночасно вийшли 124 спортсмени.

Олексій приїхав з Києва, аби не пропустити цю подію. Спортсмен професійно тренується вже другий рік й готується до чемпіонату світу з сапбордів. Чорне море зустріло сильним вітром, але це не вплинуло на результат. Олексій — переможець цьогорічного фестивалю.

Найкращим в дитячій категорії став Артем. Хлопець зізнається: важко було йти проти вітру, але всі зусилля того варті.

Слава прийшов другим, але не засмучується. Каже: з Артемом вони вже декілька років суперники. Ця поразка мотивує продовжувати тренування надалі.

Дівчата не поступаються вправністю хлопцям. Аліну переповнюють емоції, адже вона першою прийшла до берега.

Після запливу на бордах не менш драйвово стартували каяки.

Фестиваль каякінгу проходить в Одесі вже втретє. З кожним роком подія стає все масштабнішою і яскравішою. Цього літа брали участь як діти, так і дорослі, але умови для двох категорій різнилися.

Взяти участь міг кожний охочий, тож багато долучилися до запливу експромтом. Саме так Ірина посіла перше місце в запливі на каяках.

Спробувати свої сили в запливі на каяках Івана заохотив тренер з сапборду. Несподівано для всіх хлопець прийшов першим. Каже, перемогти допомогло особливе ставлення до життя.

Учасники фестивалю могли приєднатися до перегонів на 7 та 5 км для професіоналів. Ще брали участь у естафетах, безкоштовних майстер-класах, фотоконкурсах і навіть флешмобі.

1 июля, 2019 17:46