Ці вибори фактично знищили старих політиків, — експерт (відео)

Перемога партії «Слуга народу» в більшості мажоритарних округів свідчить про недовіру людей до старих політиків. Все тому, що висуванці від президентської сили часто-густо були абсолютно новими людьми в округах.

«Ніколи не було, щоб одна політична сила набирала таку величезну кількість мажоритарників, але справа не в тому, скільки вони мажоритарників набирають, а в тому, за рахунок чого вони їх набирають. Бо якщо ми їх проаналізуємо, то побачимо, що більшість людей зі “Слуги народу” вперше входять в українську політику що і вони здолали на своїх округах реально мастодонтів», — заявив політолог Валентин Гладких.

На думку експертів, голосування в Одеській області відображає загальні настрої південного сходу під час другого туру президентських виборів.

«В целом по Одессе меньше всего неожиданностей, кроме Кивалова — все-таки не ожидали, что он не пройдет. Я, например, не предполагал, что такое возможно. По Кивалову и еще по целому ряду людей, в том числе из партии Порошенко. А так, по-моему, юг в этот раз повторил свою позицию на президентских выборах, единственное — явка низкая», — зазначив директор інформаційно-політичного центру «Перспектива» Павло Рудяков.

Нагадаємо, нині в 10 округах із 11 перемагають висуванці від партії «Слуга народу». І тільки в одному окрузі Одещини лідер — представник ОПЗЖ.

22 июля, 2019 18:07