Одесса
-2 Co
USD

Чоловік застрелив свого зятя, щоб врятувати дочку (відео)

Сімейна трагедія на Одещині: 69-річний чоловік застрелив з рушниці свого п’яного зятя, аби врятувати дочку.

Подія сталася у селищі Градениці Біляївського району. Напередодні трагедії п’яний 48-річний чоловік навідався до будинку свого тестя, щоб з’ясувати стосунки з дружиною. Та пішла від нього з дитиною до батьків.

«Потерпілий проник на територію батьківського домоволодіння своєї дружини та намагався пройти до будинку, внаслідок чого між ним та батьком дружини виник конфлікт та бійка. Свекор дістав вогнепальну зброю та здійснив два постріли, в результаті отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці», — повідомив начальник слідчого відділу Біляївського ВП Сергій Савченко.

Загиблого звали Сергій. З дружиною він прожив майже 20 років. За словами односельців родини, чоловік сильно пив та навіть бив жінку. Тож вона не витримала і пішла до батьків. Але ж і там він не давав їй спокою.

Стрільця Петра Андрійовича місцеві захищають. Кажуть, він завжди привітний та спокійний. Ніколи ні з ким не мав конфліктів. Люди говорять: чоловік просто не мав іншого способу захистити сім’ю. Начебто у той фатальний вечір зять приходив на подвір’я двічі, вдруге — вже з ножем.

Після цих подій у Петра Андрійовича стався інсульт. Швидка забрала його до Біляївської лікарні. Щойно одужає — може опинитись у в’язниці.

За вбивство 69-річному чоловіку загрожує щонайменше сім років.

5 июля, 2019 18:57