Одесса
-2 Co
USD

177 курсантів ОДУВС отримали дипломи та лейтенантські погони (відео)

Сто сімдесят сім випускників Одеського державного університету внутрішніх справ отримали лейтенантські погони і дипломи про закінчення вишу.

Урочисті заходи з нагоди їхнього випуску відбулися біля пам’ятника Кобзарю в парку Шевченка.

«Колегія Міністерства внутрішніх справ щиро вітає вас зі знаменною подією у вашому житті — успішним завершенням навчання та отриманням професії правоохоронця. Служити суспільству — велика відповідальність і велика довіра. Немає сумніву в тому, що ви зумієте уміло використовувати набуті знання та навички для успішного виконання завдань, забезпечення охорони прав та свобод людини», — заявив директор департаменту з питань режиму та службової діяльності МВС Юрій Терещенко.

«Вибір професії я зробила ще в дитинстві, я завжди мріяла боротися зі злочинністю, це було моєю мрією і я втілюю її в реальність до сьогодні. Коли це покликання тут, то складного нічого немає, тобі дається все легко, воно виходить, ти читаєш, тобі не потрібно заучувати, ти вже розумієш, тому що воно твоє», — розповіла випускниця ОДУВС Тетяна Таран.

Найближчим часом новобранці складуть присягу і поповнять ряди одеської поліції.

«21 липня у нас вибори до Верховної Ради позачергові, вони відпрацюють цей час, будуть брати участь в охороні громадського порядку, дільниць, і бюлетенів і інших завданнях, які будуть ставитись перед ними. А після того, як відбудуться вибори і оголосяться результати, вони, звичайно, отримають свої відпустки, які їм належать після закінчення університету», — повідомив ректор ОДУВС Іван Катеринчук.

5 июля, 2019 19:14