Три райони без води та замах на журналіста: як проходять ремонтні роботи на Варненській (відео)

У Київському, Приморському та Малиновському районах люди залишилися без води. Все тому, що невідомі на вул. Варненській вирили траншею та пошкодили водопровід. Пізніше — ще й електрокабель.

На Варненській між вулицями Генерала Петрова та Інглезі пошкодили трубу. Аби усунути прорив, комунальникам довелося вимкнути воду в Малиновському, Київському та Приморському районах.

Щойно проблему розв’язали, роботи відновили. Але ненадовго — цього разу зачепили електричний кабель.

Весь цей час поговорити з робітниками не вдається ані місцевим жителям, ані знімальній групі 7 каналу. А от водій екскаватора замість відповіді на питання просто завів мотор та направив на оператора ківш.

На місце викликали поліцію, аби з’ясувати, чи законні ці роботи. Заявили і про перешкоджання журналістській діяльності та замах на життя оператора 7 каналу.

Зрештою нам все-таки вдалося знайти інформацію про підрядника на сайті ProZorro. Виявилось, це дочірнє підприємство «Лідер», статутний капітал якого становить тисячу гривень. Всього компанія виграла тендерів на ямковий ремонт в Одесі у 2018 та на початку 2019 року майже на 25 мільйонів гривень. Але попри щільну роботу з мерією, чомусь вирішує залишатися інкогніто.

25 июля, 2019 14:50