Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми (відео)

Сучасні раби — люди, які постраждали від трудової експлуатації. За оцінкою Міжнародної організації праці, таких у світі понад 21 мільйон.

В Одесі ж за перше півріччя цього року чотири особи отримали статус постраждалих від продажу: двоє від сексуальної експлуатації та двоє від трудової. Ще шість справ перебувають на опрацюванні. Але це лише офіційні дані.

«Тема торгівлі людьми і бізнес, а це підпільний бізнес, займає третє місце після торгівлі наркотиками, зброєю по дохідності. Тому сьогодні дуже складно встановлювати такі випадки. Наприклад, на сьогодні, за даними Нацполіції, випадків торгівлі людьми було встановлено 346, із яких лише 16 — діти. Але я думаю, ми розуміємо, що це тільки та статистика, яка є офіційною», — прокоментувала заступник мера Одеси Світлана Бедрега.

Вже сьогодні ввечері о 19:00 в Літньому театрі Міськсаду пройде безкоштовна зустріч, на якій ви зможете дізнатись, як вберегти себе та своїх рідних від можливих ризиків. Також організатори обіцяють перегляд фільму на тему торгівлі людьми.

30 июля, 2019 15:18